Showcase

Kde trávíme volný čas?

Kde trávíme volný čas?

Naše táborová základna se nachází uprostřed lesů přírodního parku Horní Berounka. zobrazit »

Co děláme?

Co děláme?

Pravidelně pořádáme letní dětské tábory, Velikonoční prázdniny, prodloužené víkendy a podobně. zobrazit »

Kdo jsme?

Kdo jsme?

Skupina mladých nadšených lidí, kteří pořádají nejen letní tábory.  zobrazit »

Kdo jsme?

Kdo Jsme? Skupina mladých nadšených lidí, kteří pořádají nejen letní tábory.

Co děláme?

Co děláme?
Tábory pořádáme více  než 30 let,  jsou určeny všem dětem ve věku od 6ti do 15ti let, které mají zájem o přírodu, nové kamarády a skutečné zážitky s dobrou partou v příjemném prostředí.
Veškerá naše činnost, je zajišťován skupinou proškolených dobrovolníků, jejichž jedinou "odměnou" je spokojenost Vašich dětí.
Pravidelně pořádáme letní dětské tábory, Velikonoční prázdniny, prodloužené víkendy a podobně na naší táborové základně u řeky Berounky. Společně zde trávíme spoustu volného času.

Kde trávíme volný čas?

Kde trávíme volný čas?
Naše táborová základna se nachází uprostřed lesů přírodního parku Horní Berounka na 100 km jejího toku.Nejbližší civilizací je 4km vzdálená obec Bujesily.
Všude kolem tábora se nachází krásná příroda se spoustou lesní fauny a flóry, kterou děti ve městě nemají možnost vidět. Velkou výhodou tábora je i řeka, která slouží táboru ke koupání, a pořádání různých vodních aktivit (sjíždění Berounky na raftu a pod.) Nakoukněte.
Členem naší 103. Pionýrské skupiny se může stát každé dítě, které má zájem o přírodu, nové kamarády a spoustu legrace.
Pokud máte zájem o to, aby Vaše dítě trávilo svůj volný čas v kolektivu svých vrstevníků, pod dozorem kvalifikovaných a proškolených vedoucích, neváhejte nás kontaktovat.